У Херсоні пройде тренінг "Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України"


8 февраля 2018 года.

16 лютого з 10:00 до 14:00 у великій залі Херсонської міської ради громадською організацією ГО "УЦГІ "Світло" буде проведено тренінг «Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України як стартової навчальної платформи для активних громадян».

Серед тем, які розглядатимуться на тренінгу:

Молодіжне самоврядування, СС та ОСС - завдання, цілі, дії. Об'єднання ОСС різних рівнів.

Законодавча база та стратегічна діяльність органів молодіжного та студентського самоврядування, стратегічні орієнтири.

Проектна діяльність органів молодіжного та студентського самоврядування; професіоналізм активістів; ресурсне забезпечення ефективної діяльності ОСС.

Презентація проекту від громадської організації "Український центр громадських ініціатив "Світло" - "Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України як стартової навчальної платформи для активних громадян».

Попередня реєстрація на участь у тренінгу обов'язкова, відкрита до 10 лютого за посиланням: https://goo.gl/forms/ILC7M81bjSySuSt12

Участь безкоштовна.

Сторінка події у фейсбуці, долучайтесь: https://www.facebook.com/events/143711956322240/.

Молодіжна Рада - молодіжна влада!

Тренінг проходитиме у рамках проекту «ПроОсвіта: розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України як стартової навчальної платформи для активних громадян». Мета проекту - навчити молодь зі Сходу та Півдня України можливостям участі в суспільно-політичному житті та інструментам впливу на місцеву владу за рахунок розвитку місцевого молодіжного самоврядування та створення молодіжних рад.

 

Теги: тренінг
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости