Зараз би прес-секретарю Колихаєва сісти і подумати

Зараз би прес-секретарю Колихаєва сісти і подумати
31 мая 2021 года.

Зараз би прес-секретарю Колихаєва не бігать відгавкуватись від всіх, хто сварить мера за відмову від кредиту ЄБРР на тролейбуси, а сісти подумать.

Отримати такий кредит для Херсона було справжнім щастям. Купа людей, з обох сторін, реально багато працювали для того, щоб всі процедури пройшли вчасно і вдало. Колихаєву реально залишалось тільки вийти і попіаритись на тих 50-ти тролейбусах, коли вони прийдуть.

Але ні. В останній момент відмовитись від співпраці з європейським банком, відмовитись від гранту на модернізацію тролейбусної мережі, не лише перекресливши роботу багатьох людей, а й створивши негативний імідж місту в очах інвесторів та грантодавців - оце воно. А потім ще нехай прес-секретар побігає по гілках обурених херсонців і напише всім, які вони дурні, недолугі і нічо не розуміють.

Ну та гляньте тверезо нарешті на свого шефа. Він думає, що може ставити європейцям якісь умови, несе цілковиту маячню про те, що тролейбуси дуже вдарять по бюджету міста і взагалі «умови договорів йому не ок». Полтаві, Харкову, Черкасам, Рівному, Львову та купі інших міст було ок, а Херсон - це вам не лохи якісь. Краще вже зовсім без транспорту .

Коротше, чим доводити людям, що вони тупі, направте свої сили на те, щоб до вашого шефа дійшло нарешті, де він знаходиться і що має робити.

Інна Зелена

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости