Водоканал купив нове німецьке обладнання для водопостачання мікрорайону Корабел

Водоканал купив нове німецьке обладнання для водопостачання мікрорайону Корабел
13 ноября 2018 года.

У листопаді фахівцями ВКГ «Корабел» Херсонського Водоканалу виконуються роботи на НСВ-5 із заміни двох насосних агрегатів задля покращення водопостачання в мікрорайоні, зниження енергоспоживання обладнання та профілактики виникнення аварійних ситуацій на насосній станції.

Так вже було замінено один насос з електродвигуном потужністю 100кВт на новий з потужністю 75кВт від фірми GRUNDFOS.

Розпочато заміну другого насосу, включення якого в технологічну схему водопостачання зменшить споживання електроенергії на 10-15%, а також забезпечить надійність роботи насосної станції з почерговим режимом роботи насосів, що дозволить запобігти передчасному зносу обладнання та виконувати профілактичні ремонти без зупинки роботи насосної станції.

Обладнання придбано за кошти Водоканалу в рамках реалізації інвестиційної програми. Вартість двох насосів - 1 мільйон 206 тис.грн.

Для довідки. Насосна станція водопроводу №5 (Береговий проїзд, 5-а) була збудована у 1971 році та здійснює водопостачання мікрорайону «Корабел».

Площа території - 10 тис.кв.м. На території НСВ-1 розташовано 3 артезіанських свердловини та 2 резервуара питної води загальним об'ємом 1 тис.куб.м. Перед поданням у мережу вода дезінфікується ультрафіолетовим випромінюванням

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости