У турнірі «SKIFSKA NADIYA» перемогли гімнастки з Херсона

У турнірі «SKIFSKA NADIYA» перемогли гімнастки з Херсона
13 октября 2016 года.

У Херсоні завершився турнір з художньої гімнастики «SKIFSKA NADIYA». У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з Миколаєва, Бердянська, Одеси, Білої Церкви, Кривого Рогу, Ізмаїла і Херсона. Наймолодшим учасникам турніру виповнилося всього 4 роки (2012 р.н.), а найстаршим - 16 (2000 р.н.).

«Ми дуже задоволені, що турнір стає популярним, набирає обертів. Це особливо добре для юних гімнасток, які роблять перші кроки в цьому виді спорту. Для більш досвідчених спортсменок - це одні з перших стартів в новому навчальному році. Корисно перевірити свої сили перед майбутнім чемпіонатом України, який відбудеться в Ужгороді 1-5 листопада», - каже організатор турніру і його головний секретар, майстер спорту з художньої гімнастики Світлана Жульова.

Вихованки відділення з художньої гімнастики при Херсонському спортивному клубі «Кіокушин карате» зайняли I місця в своїх вікових категоріях: це Злата Ткаченко, Єлизавета Савченко, Валерія Винарчік, Софія Прокоп'єва, Еліна Тедіашвілі, Катерина Грачова, Анна Бутор, Тетяна Фесенко, Дарина Краснолуцька та Ольга Кузьмова. II місця - у Дар'ї Соболь, Анастасії Фесенко, Олесі Шевченко і Мерилін Довженко.

«Турнір« SKIFSKA NADIYA» - це складова путівки в професійну художню гімнастику, про яку мріє кожна спортсменка. І не пройшовши різного виду змагань, не похвилювавшись і не набивши шишки на подібних турнірах, навряд чи в перспективі можна розраховувати на високі спортивні результати», - впевнена Світлана Жульова.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости