У Скадовську представили нового голову райдержадміністрації

У Скадовську представили нового голову райдержадміністрації
3 апреля 2014 года.

Сьогодні, 02 квітня 2014 року, голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко представив працівникам апарату, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій, сільським та селищному головам, громадськості нового голову районної державної адміністрації Юрія Бобилєва.

Виступаючи перед присутніми, керівник виконавчої гілки влади області Юрій Одарченко зауважив: «Скадовський район є пріоритетним для розвитку в області. Ми маємо докласти максимум зусиль задля належної підготовки до курортного сезону і тим самим показати Україні те, що, незважаючи на складні часи, туристична Херсонщина стабільно розвивається і радо зустрічає гостей на своїй землі». Також він звернув увагу на необхідність вирішення ряду проблемних питань у районі та визначив основні напрямки, на які має бути спрямована спільна робота районної державної адміністрації та районної ради. Привітав новообраного голову з призначенням і побажав плідної праці та успіхів у роботі.

У свою чергу, серед основних пріоритетів своєї діяльності на посаді голови районної державної адміністрації, Юрій Олександрович назвав забезпечення прозорості влади, тісний контакт з громадськістю, а також роботу над покращенням соціально-економічної ситуації на Скадовщині. Він наголосив, що готовий до співпраці з представниками громадських та політичних організацій, відтак закликав їх до конструктивних ініціатив, бо саме завдяки тісній співпраці влади і громадськості можна досягти високих показників.

На завершення зустрічі Юрій Одарченко подякував небайдужим жителям району за їх патріотичність та самовідданість: «Скадовський район гідно несе прапор єдності України, української нації». Крім того, голова облдержадміністрації закликав до забезпечення та підтримки порядку в районі, злагодженого функціонування всіх районних структур.

Довідка. Розпорядженням Президента України № 408/2014-рп від 01 квітня 2014 року, Юрія Олександровича Бобилєва призначено головою Скадовської районної державної адміністрації. Його попередника - Андрія Олександровича Євстратова, звільнено розпорядженням Президента України №302/2014-рп від 24 березня 2014 року.

Теги: рга, глава
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости