У херсонського мера новий в.о. заступника

У херсонського мера новий в.о. заступника
22 декабря 2021 года.

Ігор Колихаєв, скоріш за все, поклав виконання обов'язків заступника мера на депутата від своєї партії В'ячеслава Білковського.

Це виходить з повідомлення пресслужби мерії.

«...роботу комісії (транспортної, МОСТ) у 2022 році депутати вирішили розпочати зі знайомства з новим заступником міського голови В'ячеславом Білковським, його баченням розвитку транспорт ної галузі та дорожньої інфраструктури, роботу яких відтепер він координуватиме», - повідомили на сайті міської ради.

Хоча, стати заступником Білковський ніяк не міг, адже за його призначення не голосували депутати. Отже, скоріш за все, після звільнення Стельмашенка, на нього мер поклав виконання обов'язків.

Раніше МОСТ повідомляв, що Білковського планували призначити на посаду начальника управління транспорту, але очевидно, замінити Стельмашенка у Колихаєва немає ким.

Все що відомо про Білковського - він працював у середині 2000-х помічником мера Володимира Сальдо. Був депутатом міської ради четвертого скликання від Партії регіонів. Потім працював у партії «Самопоміч». З травня 2021 року безробітного депутата Колихаєв взяв собі у радники. Згідно з декларацією, жив депутат ледь не за межею бідності.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости