У Херсоні відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У Херсоні відкрили інклюзивно-ресурсний центр
28 января

27 січня у Херсоні урочисто відкрили КУ «Херсонський інклюзивно-ресурсний центр № 2» Херсонської міської ради. Участь у заході взяла секретар міської ради Галина Лугова.

Херсонський інклюзивно-ресурсний центр № 2 створено рішенням сесії Херсонської міської ради від 5 серпня 2020 року, відзначають в управлінні освіти міської ради.

Основна мета його існування - забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та їх системного кваліфікованого супроводу.

Територіально Центро бслуговує мікрорайони: Таврійський, Північний, Шуменський, частину ХБК, а також селища Зеленівка та Комишани.

Для роботи закладу виділили приміщення, шляхом розмежування, будівлі Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»№ 33 площею 229,08 м2.

За рахунок коштів міського бюджету там:

- зроблений капітальний ремонт приміщень (1 356 000 грн);

- облаштовані кабінети (232 642,55 грн).

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на оснащення кабінетів Центру виділено 150 951,00 грн.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости