У Херсоні відбулись велоперегони «Halloween-race»


31 октября 2018 года.

28 жовтня 2018 року у Херсоні відбулись перші в історії міста шоу-велоперегони «Halloween-race».

Родзинкою спортивного заходу стали святкові костюми учасників. У День усіх святих прийнято вбиратися у моторошні, а подекуди й кумедні костюми нечисті, привидів та зомбі. Саме у такому вигляді частина велолюбителів з'явилася на старті.

У загальному заліку серед чоловіків у категорії «шосе» 1 та 2 місця дісталися членам велокоманді «Greenwill-BikeLab» з Миколаєва Роману Коца та Ігорю Іванченко відповідно, а 3 місце в абсолюті виборов представник «digicom cycling team» Клімов Олексій (Нова Каховка).

Серед дівчат в категорії «шосе» не було рівним представниці «digicom cycling team» Кутасовій Ользі (Херсон). Друге місце посіла також представниця цього колективу Піддубна Наталя.

Змагання були розділені за типом велосипеду на «шосе» та «байк». Тож, серед чоловіків-байкерів кращий результат показав представник «digicom cycling team» Сакович Вячеслав (Миколаїв), друге місце - Старов Олександр (Херсон), а третю сходинку посів Плотица Олександр (Херсон).

Серед дівчат-байкерів перше місце - Кравченко Маріанна (Миколаїв), друге місце - Голубєваї Ольга (Херсон), третє - Шевченко Олена (Нова Каховка).

Загалом, наймолодшому участнику перегонів 14 років, а найстаршому - 62 роки. Усього учасники були розділені на 6 вікових груп. Переможцями стали:

шосе до 18 років - Педь-Власов Олександр (Херсон); 44 км дистанції подалав за 01 годину 15 хвилин 17 секунд;

байк до 18 років - Овчинников Кирило (Херсон);

шосе 40-49 років - Клімов Олексій (Нова Каховка);

байк 40-49 років - Кохан Сергій;

шосе 50-59 років - Лактіонов Олександр (Херсон), команда «digicom cycling team»;

байк 50-59 років - Винниченко Юрій (Херсон);

шосе від 60 років - Качіков Олександр (Херсон), команда «digicom cycling team»

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости