У Херсоні відбудеться фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт»


02 / 05 / 2017

З 8 по 12 травня у Херсоні відбудеться фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт». У рамках «Позивного Зеніту» двічі на день, о 13.00 та о 18.00, у ККЗ "Ювілейний" проходитимуть покази фестивальних фільмів.

Цикл п'яти національних фільмів «Позивний Зеніт» режисерів Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської - це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок «Позивний зеніт» кожен глядач впізнає «guy living next door» - свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

Цикл є унікальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Автори Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська представляють більше 70 інтерв‘ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Хронометражі фільмів циклу «Позивний Зеніт»: 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців - Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости