У Херсоні розпочали ремонт плавкрану «Захарій»

У Херсоні розпочали ремонт плавкрану «Захарій»
20 мая

Найбільший плавучий кран Європи, «Захарій», задіяний на об'єктах флагмана президентської програми «Велике будівництво» - запорізьких мостах, став на ремонт у херсонських доках.

Після аварії, яка трапилася з плавкраном на початку травня

Як стало відомо  - кран знаходиться у сухому доку заводу «Комінтерна». Наразі закуплено матеріали для ремонту, тривають зварювальні роботи. Кран обіцяють повернути на будівництво в першій декаді червня, інформацію підтвердив вчора під час брифінгу голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

"Слава Богу що у «Захарія» не такі серйозні були пошкодження, будемо сподіватися що у визначений термін - до середини червня він має повернутися на будівництво. Вся область бачить, що роботи за програмою «Велике будівництво» активно ведуться. На дев'яти об'єктах цілодобово працюють 500 будівельників. Тривають роботи на переході через старий Дніпро, завершено бетонування першої захватки, всього таких захваток буде дев'ять зі сторони острова Хортиця. На вантовому мості монтуються ще 4 тимчасові опори. На будівельному майданчику в районі Кривої бухти також тривають роботи: мостобудівники вже почали збір шостої секції прогонової будови. Також змонтовано дві головні балки. Як бачимо, попри відсутність Захарія роботи активно продовжуються, - зазначив Старух

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости