У Херсоні обговорять проблему соціалізації переселенців


30 / 06 / 2016

Сьогодні, 30 червня, о 12:00 у інформаційному прес-центрі на вул. Богородицькій, б. 20 відбудеться прес-конференція на тему: "Жити далі: соціалізація внутрішніх переселенців Херсонської області".

Спікери:

  • Мирослава Коротченко - керівник ініціативної групи «Шляхами долі», керівник проекту, завуч школи у селі Рибальче 
  • Олексій Тільненко - координатор Південноукраїнського офісу Громадської організації «Крим-SOS» 
  • Наталія Шальнова - фахівець екскурсійного супроводу, координатор проектів "Міфи та бувальщина міста "Річкової зірки" та "Фотопікніки у Таврії"

Громадська організація «Крим-SOS», в рамках проекту "Захист та підтримка внутрішньо переміщених осіб в Україні», згідно партнерської Угоди з УВКБ ООН № 178, надала грант ініціативній групі вчителів загальноосвітньої школи у селі Рибальче (Голопристанський район) для проведення екскурсій.

Частина вчителів - переселенці з Донецької області. Вони впевнені, що цей проект допоможе вирішенню проблем переселенців, у тому числі: позбутися життєвих потрясінь, розвинути у ВПО відчуття необхідності «жити далі», знайти шлях до самореалізації, адаптувати переселенців до життя на новому місті, допомогти їм знайти спільну мову з місцевим населенням, вивчити історію, звичаї, природу краю, де знайшли нову домівку.

Теги: ВПО
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости