У Херсоні 4 нових тролейбуси вийдуть на лінію уже сьогодні

У Херсоні 4 нових тролейбуси вийдуть на лінію уже сьогодні
6 февраля 2019 года.

4 нових тролейбуси із сьогоднішнього дня вийдуть на лінію. Вони обслуговуватимуть маршрут №1, оскільки саме на ньому найбільший пасажиропотік - майже 50% усіх пасажирів (більше 2,5 млн осіб на місяць).

Про це повідомив міський голова Володимир Миколаєнко на сьогоднішній презентації нового транспорту.

"Загальна вартість цих тролейбусів - 21 млн грн. Вони відрізняються від попередніх 4-х тим, що обладнані системою автономного руху, яка дозволяє використовувати їх у екстрених ситуаціях (сторонні ДТП на дорозі, відключення електропостачання на тих чи інших ділянках контактної мережі). Така система є насправді дуже важливою, оскільки дозволяє тролейбусам рухатися без змін у графіку", - відзначив керівник КП "Херсонелектротранс" Єгор Устинов.

Нові тролейбуси пристосовані для усіх категорій пасажирів - вони є низькопідлоговими, а також облаштовані спеціальними пандусами.

У парку підприємства на сьогодні налічується 49 машин разом з 4-ма новими.

Окрім того, Володимир Миколаєнко повідомив, що у лютому відбудеться зустріч із представниками Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

"Нагадаю, що ми у процесі отримання кредиту (10 млн євро) на закупівлю 50-ти тролейбусів та прокладання додаткової контактної мережі", - додав міський голова.

Відзначимо, що Угоду про підготовку кредитного фінансування на придбання 50-ти тролейбусів для Херсона затвердили на сесії міської ради 18 січня.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости