У фейковий «уряд» Херсонщини росіяни взяли тільки одного «потєшного хохла»

У фейковий «уряд» Херсонщини росіяни взяли тільки одного «потєшного хохла»
04 / 07 / 2022

Сформований росіянами «уряд» Херсонщини складається з чотирьох осіб, при чому, троє в ньому росіяни, і тільки один місцевий колаборант.

Про це повідомили проросійські телеграм канали.

Посилаючись на Сальда, який заявив, що це саме він сформував цей «уряд», нам повідомили, що він «підібрав туди найкращі кадри не лише серед мешканців Херсонщини, а й серед російських професіоналів та управлінців».

От тільки місцевими виявився лише Олексій Ковальов, якого взяли туди по принципу російських телевізійних ток-шоу. Зазвичай в студії, де лають Україну і українців є один найнятий актор, або просто корисний ідіот, який грає роль українця. Зазвичай він тупуватий, з кострубатою мовою чи якимись видимими девіаціями. Учасники шоу гуртом «чмирать» його та усіляко показують його меншовартість.

За допомогою таких акторів - «потєшних хохлов», як їх називають самі російські телевізійники, росіянам за десять років вдалося частково дегуманізувати українців в очах телеглядача.

ковальов

Тепер у окупантів цю роль буде тупуватий та воровитий Ковальов.

Окрім Ковальова «урядовцями» Херсонщини стали два калининградця: його «голова» Сергій Єлісєєв та його «заступник» Володимир Беспалов.

Сергій Єлісєєв очікувано - ФСБешник.

Раніше він працював головним федеральним інспектором по Калінінградській області, куди перейшов з посади заступника керівника апарату уряду Калінінградської області. До цього заміщав керівні посади у кількох організаціях, проходив службу у ФСБ.

елисеев херсон

Закінчив Калмицький державний університет та Академію Федеральної служби безпеки. Проходить навчання у Вищій школі державного управління. Нагороджений орденом Мужності, медаллю ордену «За заслуги перед Батьківщиною» І та ІІ ступеня, медаллю «За відвагу» та почесною грамотою президента Росії.

«Заступником» Єлісєєва став Володимир Беспалов. З 2016 року він працював заступником, а пізніше першим заступником міністра з муніципального розвитку та внутрішньої політики Калінінградської області. До цього Володимир Беспалов працював на посаді керівника інформаційно-аналітичного відділу в регіональному уряді. Володимир Беспалов має вчений ступінь кандидата історичних наук.

беспалов херсон

Єдиним, поки що, міністром, якого росіяни прислали в Херсон, став Михайло Родиков. Цей пан очолив «Міністерство освіти та науки». Раніше він працював заступником голови адміністрації міського округу Кашира Московської області. Родиков - з 2015 по 2018 роки адаптував освітню систему окупованого Севастополя під російські реалії. Тож досвід окупаційної роботи в нього є.

родиков

Очевидно, що росіян прислали в Херсон, побоюючись, що всі кошти, і без того невеликі, які Москва надсилатиме на окуповані землі, розкрадуть місцеві колаборанти.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости