Стали відомі прізвища очільника так званого уряду Херсонської області та його заступника

Стали відомі прізвища очільника так званого уряду Херсонської області та його заступника
04 / 07 / 2022

Пропагандистське видання ТАСС, посилаючись на "військово-цивільну адміністрацію регіону", повідомило, що у Херсонській області сформовано "уряд".

Увійдуть до нього начебто місцеві громадяни та управлінці з РФ.

Окупанти зазначають, що "уряд" Херсонської області стане повноцінним органом влади, а не тимчасовою адміністрацією.

Головою "уряду" Херсонської області став чиновник із Калінінградської області Сергій Єлісєєв, його заступником - колаборант Олексій Ковальов.

Сергій Єлісєєв, за інформацією росЗМІ, є першим заступником голови уряду Калінінградської області, керівником апарату регіонального уряду.

"У травні цього року Сергій Єлісєєв був запрошений до Кремля для співбесіди. Зважаючи на все, вже тоді йому було зроблено відповідну пропозицію, від якої він не зміг відмовитися", - повідомляє одне із ворожих видань.

Олексій Ковальов - нардеп від партії "Слуга народу", який ще на початку червня заявив, що "Росія на Херсонщині назавжди".

За ініціативи Державного бюро розслідувань порушено кримінальне провадження щодо народного депутата України Олексія Ковальова за колабораційну діяльність. Ковальов після початку окупації частин Херсонщини залишився на тимчасово захопленій території.

22 червня з'явилася інформація про те, що на нього було скоєно замах. 30 червня сам Ковальов зазначив, що його підірвали українські диверсанти. 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости