У Держгеокадастрі Херсонської області повідомили про побиття начальника


5 января 2017 года.

Сьогодні зранку до службового кабінету начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області увірвалися більше десятка агресивних чоловіків у камуфляжі, а деякі навіть у балаклавах.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Із викриків стало зрозуміло, що «відвідувачі» - начебто делегація учасників АТО із Олешківського району, що претендують на земельні ділянки по 2,0 га для ведення особистого селянського господарства.

"Використовуючи нецензурну лексику та слова образи на адресу Ігоря Шапрана, вони без будь-яких пояснень накинулися на нього з кулаками і влаштували бійку. Застосовуючи фізичну силу та погрози, непрохані гості хотіли негайно і в обхід законної процедури зареєструвати заяви на відведення у власність земділянок у кількості 50 штук", - йдеться в повідомленні.

Жодні пояснення і вмовляння на нападників не діяли.

"Напередодні, близько 17 години, до Головного управління звертався з даними заявами представник заявників за дорученням, однак чекати не захотів, бо, "за його підрахунками", на реєстрацію однієї заяви за існуючою процедурою витрачається 16 хвилин. «Представник» пішов, а на ранок повернувся, але не сам, а з групою агресивно налаштованих молодиків, які одразу кинулися в бійку", - повідомила прес-служба.

На виклик співробітників управління прибув наряд патрульної поліції. Факт правопорушення з боку так званих заявників та їх представників зафіксовано. В ситуації розбиратимуться правоохоронні органи.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости