У бібліотеці ім.Гончара відбувся фестиваль візуальної культури


04 / 04 / 2019

Бібліотека ім.Гончара зустрічала прихильників візуального мистецтва на Відкритому Таврійському артфотовідеофестивалі «Гра в П'ЯТНАшки». Цей фестиваль проводитьcя вже вдруге книгозбірнею за участі Херсонського фотоклубу «Свіжий погляд» та Херсонської школи фотографії.

На глядачів чекали ексклюзивні художні та фотовиставки, а також творчі зустрічі з художниками та фотографами. Так, гостям фестивалю сподобалися street-фотографії від болгарського фотографа Ігора Міланова, який особисто приїхав у Херсон, щоб представити свою виставку. Різнопланові, але дуже атмосферні і професійні фото з виставки «Відображення світу» від київської організації Національної спілки фотохудожників України і фотоклубу «9х12» презентував херсонцям Андрій Чекановський.

Запрошені на Фестиваль високо оцінили роботи учасників та переможців V Міжнародного конкурсу «Ілюстрація до народної казки-2018», започаткованого навчально-естетичним комплексом «Херсонська художня школа».

Фестиваль візуальної культури «Гра в П'ЯТНАшки» не оминув і екологічну тематику - це фотовиставка «Чаруюча краса Нижнього Дніпра», світлини з якої зроблені відомими фотомайстрами Херсона в Національному парку «Нижньодніпровський».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости