2 травня в Херсоні відкрилась виставка картин херсонця Олексія Мельниченка “Херсонщина квітне” у форматі арт-кафе.
Про це повідомляється в дописах заступника начальника Херсонської ОВА Володимира Клюцевського та департаменту реалізації гуманітарної політики ХОВА в Facebook.
“Олексій Мельниченко – корінний херсонець, бариста в затишній кав’ярні в центрі міста. Коли немає клієнтів чоловік малює прифронтовий Херсон де замість пошкоджень внаслідок обстрілів зображує квіти”, – йдеться в дописі.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/441050200_399399713063044_2528263332527671716_n-1024x703.jpg)
Як зазначив Володимир Клюцевський, малюнки Олексія стали основою календаря на 2024 рік, який популяризує Херсонщину на теренах України та за її межами.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438254229_122145252152147729_5953355034684453176_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438254565_122145251900147729_4618366526331296820_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438215971_122145251858147729_3598977237000351348_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/440881597_122145251924147729_2997972750620284187_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438298781_122145251990147729_2772063952492271341_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438303801_122145252176147729_1442055410720483915_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438162527_122145251132147729_3984782063644151074_n.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438239814_122145252050147729_5917412220270507011_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/440772261_399399876396361_3461267674906178110_n-1024x768.jpg)
Торік МОСТ відвідав кав’ярню, у якій працює Олексій, та попоспілкувався з ним про деокупацію, роботу під обстрілами, Херсона та херсонців.