Тариф на проїзд у херсонських маршрутках підвищується до 5 гривень


6 октября 2017 года.

Виконавчий комітет Херсонської міської ради прийняв рішення "Про забезпечення організації якісних пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування".

Відповідно до рішення, до 1 квітня 2018 суб'єктам господарювання, що надають послуги пасажирського автомобільного транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Херсоні (комунальному підприємству«Херсонський комунальний транспортний сервіс», приватному підприємству «Союзавто», товариству з обмеженою відповідальністю «Іксора», приватній фірмі«МИС», публічному акціонерному товариству «Ремпобуттехніка-Херсон»,приватному підприємству «Корнет-Стиль»), встановлено тарифи на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування, у розмірах:

-перевезення пасажирів (вартість однієї поїздки) - 5,00 грн;

-перевезення багажу (вартість одного перевезення) - 5,00 грн.

У термін до 1 грудня 2017 перевізники зобов'язані привести рухомий склад у відповідність до умов договорів та умов конкурсів, забезпечити належний технічний та санітарний стан автобусів, необхідне інформаційне забезпечення транспортних засобів (дані про перевізника, розклади руху, витяги з Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, розмір тарифу на проїзд, наявність пільг на маршруті та перелік категорій громадян, які ними користуються, тощо), дотримання персоналом вимог законодавства про автомобільний транспорт та захист прав споживачів, у т.ч. щодо обов'язкової видачі проїзних квитків пасажирам, екіпірувати водіїв форменим одягом.

До 1 квітня 2018 управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку буде здійснено перевірки роботи перевізників, дотримання ними умов договорів, зокрема дотримання графіків та розкладів руху, відповідність наявного рухомого складу, зазначеного в додатках до договорів, належного технічного та санітарного стану, інформаційного забезпечення рухомого складу, вимог до роботи водія тощо. У разі ухиляння перевізника від дотримування умов договорів,вживатимуться заходи, спрямовані на їх розірвання.

До 1 січня 2019р. буде забезпечено оновлення рухомого складу пасажирського автотранспорту на міських автобусних маршрутах загального користування: використовувати для перевезення пасажирів транспорт І, ІІ класів (середньої та великої пасажиромісткості), загальна пасажиромісткість якого -понад 32 пасажири.

Рішення виконавчого комітету набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення та діє до 01.04.2018.

Про це повідомляється на сайті Херсонської міської ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости