Російські загарбники "віджали" херсонське КП "Гарантія"

Російські загарбники
07 / 07 / 2022

Окупанти "віджали" херсонське комунальне підприємство "Гарантія". Про це журналістам "Суспільного" розповіла в. о. міського голови Херсона Галина Лугова.

Підприємство "віджав" Ігор Семенчев-старший і "призначив" туди Олександра Калюжного - депутата Херсонської райради від "Блоку Володимира Сальдо".

kal1
Олександр Калюжний

"Працівників комунальних підприємств примушують писати заяви.

Це робить Ігор Григорович Семенчєв, він є заступником гауляйтера Кобця. Він змушує людей звільнятися і переходити на бік співпраці з окупантами. Він призначив Калюжного Олександра головою комунального підприємства "Гарантія". Перереєстрував його відповідно російського законодавства і набирає штат працівників на це підприємство. Він вважає, що це найголовніше підприємство з питань благоустрою і наведення ладу у місті.

Працівники, наскільки це можливо, чинять опір, продовжують працювати і виконувати свою роботу. Але настільки наскільки це можливо в цих умовах. Люди, звичайно, налякані", - сказала Лугова журнілстам.

Раніше повідомлялось про те, що правоохоронці повідомили про підозру у колабораціонізмі генічеському депутату Сергію Мухіну.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости