Правоохоронці повідомили про підозру у колабораціонізмі генічеському депутату Сергію Мухіну

Правоохоронці повідомили про підозру у колабораціонізмі генічеському депутату Сергію Мухіну
07 / 07 / 2022

Українські правоохоронці повідомили про підозру у колабораціонізмі генічеському депутату Сергію Мухіну.

Про підозру таємничому "начальнику Рибінспекції Генічеського району" написала на своїй сторінці у Facebook Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

Завдяки інсайдерській інформації виданню МОСТ вдалось дізнатись ймовірне ім'я згаданого колаборанта.

А інсайдерська інформація підтвердилась документом з розділу "Повістки про виклик та відомості про здійснення спеціального досудового розслідування" на сайті ОГП.

Мухіну повідомили про підозру 30 червня. Зробив це заступник генерального прокурора Ігор Мустеца.

Сергій Мухін підозрюється за двома частинами статті Кримінального кодексу України про колабораціонізм - шостою та сьомою.

muhin1

Після захоплення Генічеська росіянами Мухін проводив інформаційну діяльність, організовував та проводив політичні заходи на користь Росії.

Також він встановлював та укріплював владу російських загарбників над Генічеськом і районом, допомагаючи створювати окупаційну поліцію.

Згодом Сергій Мухін і сам став частиною окупаційної адміністрації Генічеського району Херсонщини - очолив так звану районну "Рибінспекцію".

Раніше видання МОСТ розповідало про Мухіна. На початку квітня комуніста, який раніше вивозив сміття, "призначали" головним "освітянином" Генічеська.

Але щось у депутата міської ради від проросійської партії "Ліва опозиція" можливо не склалось і він "знайшов себе" у вже згаданій "рибінспекції".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости