Російські пропагандисти використали "ватний" мітинг в Херсоні для чергового фейка

Російські пропагандисти використали
15 / 03 / 2022

Проведений херсонськими колаборантами так званий "мітинг з нагоди 78-ї річниці визволення Херсона від фашистів" російські пропагандисти використали для створення фейка про "заборону в Україні на вшанування пам'яті захисників"

пропагандони
Херсонці й раніше казали, що проведений 13 березня мітинг, скоріше за все, - виконання замови російських пропагандистів на створення картинки про "визволення Херсона від фашизму".

Й ця версія виявилася цілком достовірною, враховуючи появу на російських пропагандистських ресурсах брехливих повідомлень про те, що проведення в Херсоні заходів із вшанування пам'яті воїнів, загиблих під час Другої світової війни, стало можливим лише після рашистської окупації міста, повідомляє Depo.Херсон.

Кілька рашистських пропагандистських медіа-ресурсів розмістили повідомлення про те, що заходи із вшанування пам'яті воїнів-визволителів не проводилися в Херсоні з 2015 року, а спроби їх провести нібито придушувалися силою так званими "націоналістами" й державними службами.

Це - стовідсоткова брехня. Заходи на честь знаменних дат, пов'язаних із Другою світовою війною проводилися в Херсоні завжди. В цих заходах брали участь сотні й навіть тисячі людей. Так, після 2014 року активісти націонал-патріотичних організацій протестували проти того, як намагалися проводити урочистості люди з "ватними" поглядами. Останні прагнули використовувати заборонені в Україні комуністичну символіку й так звані "георгіївські" стрічки. Але під час усіх цих сутичок завдяки грамотних діям поліції вдавалося запобігати серйозної ескалації.

велопробіг

Велопробіг на честь Дня визволення Херсона від фашисьських загарбників, 13 березня 2019 року

Святкування в Херсоні Дня Перемоги, 2021 рік

В святкових й пам'ятних заходах брали участь керівники органів влади, представники політичних партій, громадськості. Нікому в Херсоні й не приходило в голову забороняти проведення таких заходів.

Тому повідомлення "росЗМІ" про "перший з 2015 року захід на честь воїнів-визволителів" - фейк, стовідсоткова неправда.

Нагадаємо, в "мітингу", який став картинкою для пропагандистів, взяли участь відверто проросійські налаштовані херсонці, в тому числі - й агенти російських спецслужб.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости