Підтримувати росіян у Херсоні зібрали маргіналів, агентів ФСБ та політичних невдах

Підтримувати росіян у Херсоні зібрали маргіналів, агентів ФСБ та політичних невдах
13 / 03 / 2022

Протиставити багатотисячному проукраїнському мітингу, який сьогодні, як і всі дні тимчасової окупації, проходив на площі Свободи, проросійський активіст Стремоусов вирішив власний, «антифашистський» мітинг.

Щоправда, городяни на нього майже не прийшли, не дивлячись на те, що присвятили його черговій річниці визволення Херсона від нацистів.

Для того, аби послухати брєдні Стремоусова та таких самих несвіжих спікерів, до парку Слави зібрали декілька десятків погано вдягнених людей більшість з них - це працівники так званого «Комунального ринку» ексдепутата Дмитра Больбота та небагаті мешканці вулиць Західних, які отримують багато років допомогу від того ж ексдепутата.

Ще частину учасників склали залишки симпатиків давно неіснуючої партії КПУ.

Що казав Стремоусов?

Ведучим мітингу був російський посіпака Кіріл Стремоусов. Активно жестикулюючи, він розповів слухачам-маргіналам про перемогу над фашизмом. Звісно, згодовував агент ФСБ аудиторії і тупі фейки.

Так, він повідомив своїй пастві, що «фашисти», маючи на увазі українську владу, перейменували вулиці 49 Гвардійської стрілкової дивізії та 28 армії.

стремоусов

Будь-кому у Херсоні відомо, що ці вулиці ніхто не перейменовував, і вони досі носять такі назви.

Окрім цього, Стремоусов пообіцяв, що від сьогодні місто Херсон «буде очищений від фашистів та нацистів». При цьому, у кращих традиціях пропаганди, Стремоусов тут же повідомив, що «нацистів у Херсоні ніколи не було». Так від кого він зібрався чистити місто?

Наприкінці свого спічу він заявив, що «ніякі ХНР тут створювати не будуть». І зараз ті, хто хочуть виправдати свою участь у цьому мітингу, у соцмережах кажуть, що на мітингу виступали проти ХНР. Звісно виступали. Бо вчора у стрімі Стремоусов заявив, що тут не буде ХНР, а буде росія.

Далі Стрємоусов почав давати слово своїм маргінальним колегам.

Що казав Жора Кальонов?

Першим виступив маловідомий пересічному херсонцю чоловік, якого Стремоусов представив як «людину, яка відчула на собі застєнкі Гестапо». Це був Георгій Кальонов, добре відомий читачам МОСТа.

У 2014 році мешканця Голої Пристані Георгія Кальонова затримувала СБУ за підозрою у співпраці із терористами із так званої «ДНР». До цього він встиг засвітитися на мітингах так званої «руської весни» у Херсоні, і очолював облорганізацію партії «рускоє єдінство».

кальонов

Кальонова навіть затримали 30 липня 2014 року, а під час обшуку в його пансіонаті у селі Приморське (Більшовик) знайшли докази зв'язків із так званою «ДНР».

25 вересня 2014 року справу про Кальонова рапотом закрили, а самого його випустили, щоби 29 вересня почати шукати. Але той вже втік у Крим.

Є версія, що Кальонова тоді обміняли на наших полонених з Іловайська.

Тобто, у «застєнках Гестапо» колись відомий у районі бізнесмен, власник ринку «Садко», просидів 2 місяці.

Сьогодні візуально зморений та несвіжий Кальонов ніяк не міг сформулювати свою думку, довго щось намагався сказати, і в кінці кінців поздоровив всіх «з цим веселим, кольоровим, ярким святом».

Черевко: як завжди, поміж крапель

Працівник Херсонського суднобудівного заводу, а ще раніше гуманітарний заступник мера, Сергій Миколайович Черевко, як завжди вирішив відпєтляти. Замість виступу на мітингу він вирішив декламувати історичну довідку, бо йому було «важко щось додати до таких запальних виступів».

черевко

У своєму не надто запальному виступі Сергій Черевко все ніяк не міг вирішити - Москва то його «родіна» чи столиця «совєцької родіни».

«Кто ми будєм, єслі забудєм свєтлую пам'ять дідов?»,- понуро запитав він у слухачів.

Що казав Сальдо?

Ексмер Херсона Володимир Сальдо теж не запалював, як завжди. Як і Черевко, він намагався казати дуже дипломатично, назвавши війну із росією «сложнимі врємєнамі», а замість виступу проголосив цитату з пацанського пабліку: «Все проходіт і ето пройдьот».

На завершення він згадав як святкували це свято раніше і пішов.

сальдо

Ці два виступи були схожі на вимушений тост, коли тостуючий у малознайомій компанії змушений казати аби що, аби не мовчати.

ФСБшниця Кузміч

Тетяну Кузміч, яка отримала у 2020 році підозру у держзраді за співпрацю з ФСБ росії, Стремоусов представив як людину, яка буде повертати «історичну справедливість у школи Херсона». Вона ж, за словами Стремоусова, поверне російську мову в школи.

Кузміч почала виступ з віршів, очікувано, що з Твардовського.

кузмич

Далі розповіла про відчуття провини за те, що «всі ми допустили навалу фашизму, яку ми всі з вами відчули».

Не забула Кузміч і про російські фейки. Звісно, що вона розповіла слухачам про «американські біолабораторії в Україні». Там, за словами кандидатки наук, проводили досліди над людьми.

Договорилася «науковиця» до того, що її діди та прадіди надихалися подвигами Григорія Потьомкіна. Це можна було сприйняти за вульгарний жарт, але жоден мускул на одутловатому обличчі Тетяни Кузміч не смикнувся. Гусари у рідкому натовпі теж промовчали.

«Нєт фашизму. Враг будєт разбіт. Пабєда будєт за намі», - підсумувала вона свій феєричний виступ.

Що казав Семенчев, і що поганого у його участі у російському пропагандистському шабаші?

А от виступ депутата міської ради Ігоря Семенчева (молодшого) ми прослухали уважно.

Бо у фейсбук уже дуже активно обговорюють його участь у російській провокації.

Ігоря Семенчева Стремоусов представив як «сміливу людину, яка не побоялася бути з нами».

семенчев

І смілива людина з ходу розповіла, що «ніякого ХНР ту не буде», а у парку Слави зібралися херсонці, аби відсвяткувати це велике свято.

«Нада жить, нада работать, нада развівать свій город і чтіть історію», - заявив він.

Відповідаючи відразу на закид, що Семенчев нічого поганого не сказав, нагадаємо, що він брав участь у пропагандистському мітингу, який модерував агент ФСБ Стремоусов. І не протестував, коли на лацкан куртки Кіріл Стремоусов вішав йому петлічку мікрофону.

пеьличка

Тож, Семенчев не міг не розуміти, що його хтось знімає. Хтось, кому потрібен хороший звук.

До речі, цей хтось був у військовому одностої, або в одежі, дуже схожій на нього.

оператор

В коментарях у фейсбук Ігор Семенчев пояснив нам, що він прочитав у депутатському чаті, що офіційний захід буде проходити у парку Слави саме о 12:00.

Цікаво, чи здивувало депутата, що офіційний захід модерує агент ФСБ, а серед учасників є пособники окупантів, терористів та інші екзальтовані маргинали?

Закінчилося це свято російської пропаганди стрімко. В парк Слави вже йшли тисячі херсонців з українськими прапорами, яких не зупиняли навіть постріли окупантів в небо.

Кукловодам довелося ховати своїх малочисельних агентів. Увесь цвіт вихованої за багато років агентури та корисних ідіотів.

прапор

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости