Російські пропагандисти стверджують, що Сальда отруїли

Російські пропагандисти стверджують, що Сальда отруїли
06 / 08 / 2022

Так званого «голову» так званої «військово-цивільної адміністрації Херсонської області» Володимира Сальдо поклали до реанімації токсикологічного відділення НДІ ім. Скліфософського - стан чиновника залишається тяжким.

Про це повідомляють російські медіа.

«Сьогодні його у стані медикаментозної коми доставили спецбортом із Криму до Москви», - йдеться у повідомленні.

У токсикологічну реанімацію потрапляють пацієнти, які постраждали від отруєнь різними хімічними речовинами. Сюди госпіталізують, коли потрібна екстрена детоксикація організму. Тут же знаходиться єдина в Москві хіміко-токсикологічна лабораторія з високоточним обладнанням - вона дозволяє визначити речовини, що отруїли організм.

Раніше російська "База" вже писала, що саме отруєння було пріоритетною версією: кримські лікарі практично одразу запідозрили його у Сальдо, коли «голову адміністрації» доправили з Херсонщини до лікарні у Сімферополі.

За даними російських пропагандистів, аналізи урядовця відправлені "на токсикологію". Як правило, їх результати стають відомими за кілька днів.

Напередодні так званий "заступник голови" так званої  "військово-цивільної адміністрації Херсонської області" Кирило Стремоусов спростував кому Сальда, заявивши, що недуга - це результат "психологічного та фізичного перенапруги". Російсткі пропагандисти повідомляли різні версії одночасно

 

Теги: сальдо
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости