Рибоохорона Херсонщини спростовує факт існування браконьєрів в Джарилгацькій затоці

Рибоохорона Херсонщини спростовує факт існування браконьєрів в Джарилгацькій затоці
14 августа 2013 года.

Публікуємо офіційний коментар, стосовно підозр щодо існування браконьєрства в Національному парку.

На акваторії Джарилгацької затоки Чорного моря традиційно здійснюють промисловий лов рибалки Херсонської області. На промисел вони виходять від місць базування, це офіційно відкриті причали на територіях яких розташовані рибоприймальні пункти. Саме ці об'єкти були відображені на фотографіях розміщених на інформаційному сайті «Мост» опублікованих 12 серпня у статті «Бычок по сем, кефаль по тридцать».

Промисел на акваторії Джарилгацької затоки рибалки, які мають відповідну квоту на спеціальне використання водних біоресурсів здійснюють сітками та ятерами, яки дозволені Правилами та Режимами рибальства.

У цьому році рибалками Херсонщини добуто на акваторії Джарилгацької затоки Чорного моря 139,8 тонн риби та інших водних біоресурсів, що на 64 тонни більше аналогічного періоду 2012 року. Порівнюючи з минулим роком збільшилася добича у рибалок Херсонської області по таким видам водних біоресурсів, як креветки на 45 тонн, бичка на 15,6 тонн, кефалі чорноморській на 9,4 тонни, рапани на 1,6 тонн.

Станом на теперішній час заборони на вилов чорноморської кефалі, бичків та інших видів риб у затоках Чорного моря немає.

З метою здійснення державного контролю за охороною азово-чорноморських кефалей на період масового нересту, сприяння збільшення їх запасів у Чорному морі, з 20 серпня по 10 вересня 2013 року Херсонрибоохороною буде встановлена заборона на її промисловий та любительський лов.

Тому, у випадках незаконного вилову кефалі у період заборони просимо повідомляти на гарячу лінію Херсонрибоохорони за телефоном 0500123573 для прийняття оперативних заходів.

Що стосується ствердження про те що промисел здійсняється у заповідній зоні, то на теперішній час Указом Президента України на території Скадовського району Херсонської області дійсно створено національний природний парк «Джарилгацький», загальна площа якого становить 10000 гектарів земель державної власності, у т. ч. на акваторії Джарилгацької затоки Чорного моря всього 2469 га. Загальна площа акваторії Джарилгацької затоки Чорного моря складає більш ніж 30000 га, а межі акваторії національного природного парку «Джарилгацький» до теперішнього часу не визначені. 

 

Новости по теме
Комментарии (5)
Комментарии:
Вася написал(а) в 18:36, 15 / 08 / 2013:
по сем-о це цыфра!
Ответить
McGurr написал(а) в 23:20, 14 / 08 / 2013:
Если всетам было законно, то почему рыбаки ПРЯЧУТ снасти?
Ответить
Ярик написал(а) в 22:39, 14 / 08 / 2013:
Инспектора нацпарка в своем комментарии показали людям свое лицо.
Ответить
Скадовчанин написал(а) в 20:53, 14 / 08 / 2013:
Андрей Петрович, хватит дурить людей!!!!! Твоя специальность пиздить рыбу и снасти. А то что инспектора нацпарка не работают как надо это другой вопрос. Крыша протекла, ГА-ГА-ГА
Ответить
Толик написал в 22:55, 14 / 08 / 2013:
Фу, как грубо и пошло. И такие люди работают в национальном парке?
Ответить

Новости