Православний бізнесмен Бжезицький допомагає російським окупантам грабувати майно Каховської громади

Православний бізнесмен Бжезицький допомагає російським окупантам грабувати майно Каховської громади
07 / 07 / 2022

5 липня у Каховці російські загарбники і колаборанти розграбували двоповерхову комунальну будівлю на вулиці Фаїни Гаєнко, 6.

Керував захопленням будівлі місцевий православний бізнесмен Ігор Бжезицький. Про це повідомляє "Центр журналістських розслідувань".

За словами свідків, російські окупанти "виселили" з захопленої будівлі одразу багатьох її "постояльців".

pravoslavie
Пограбована Бжезицьким і ко. будівля у Каховці

Опинився на вулиці ромський молодіжний центр, міський центр соціальних служб Каховської міськради і орендарі певних приміщень.

Інформацію про свою участь у захопленні будівлі на вулиці Фаїни Гаєнко підтвердив і сам Бжезицький.

«Ми там плануємо відкрити "гуманітарний центр" для каховчан. Напередодні важкої зими ще один пункт допомоги тим, хто не виїхав з міста, буде актуальним. Тим паче, що тамтешні приміщення поки стоять порожні. Як на мене, краще нехай людям послужать, ніж стоятимуть пусткою», - сказав він.

У Каховській міській раді заявили, що вони не давали жодних дозволів Ігорю Бжезицькому щодо заселення в приміщення будівлі на вулиці Фаїни Гаєнко.

«Бжезицький з якоюсь бандою відморозків просто розграбували і повністю знищили майно міського центру соціальних служб. Винесли всі комп'ютери та стільці, тероризували людей. Зникли особисті речі працівників. Відновити роботу цього центру тепер буде непросто», - на умовах анонімності розповів співробітник Каховської міськради.

За словами Ігоря Бжезицького, він забрав нібито "лише" приміщення і частину офісних меблів. Де знаходиться і що з іншим майном - він не знає.

У Каховці Бжезицький давно має славу "православного радикала". Він ніколи не приховував своїх проросійських поглядів і постійно їх пропагував.

Також він заявляв, що вважає російського патріарха Кирила своїм головним православним пастирем.

А наприкінці червня на території Каховського експериментального механічного заводу, який належить Ігорю Бжезицькому, декілька днів квартирувались російські загарбники.

Саме православним бізнесменом Бжезицький є через посаду керівника єпархіального відділу з питань сім'ї Новокаховської єпархії РПЦвУ.

Видання МОСТ повідомляло, що Ігор Бжезицький погрожував своїй єпархії розколом, якщо у богослужіннях знову не почнуть згадувати патріарха Кирила.

І у Новокаховській єпархії Російської православної церкви в Україні піддались шантажу Бжезицького.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости