Польська компанія презентувала у Херсоні власний досвід будівництва сміттєпереробних заводів


17 ноября 2016 года.

Польська компанія GRAJAN презентувала у Херсонській міській раді власний досвід будівництва сміттєпереробних заводів.

Упродовж зустрічі Ян Гралак, президент компанії GRAJAN, розповів про спорудження установок з виробництва альтернативного топлива, когенереції, компостування і зберігання побутових відходів, заводів з переробки сміття.

Після перегляду відеопрезентації гості міста відповіли на запитання, що цікавили херсонців, - депутатів, представників засобів масової інформації, громадськість.

За підрахунками, 80% побутового сміття вдається переробити та використати повторно і лише 20% утилізується на заводі. При цьому сміття не спалюється і не шкодить екології, його можна використовувати в енергетиці та суттєво економити ресурси.

Для того, щоб подібний завод з'явився і в Херсоні, необхідні кошти та виділення ділянки під його будівництво. Як зазначають представники делегації, вартість будівництва заводу сягає близько 15 мільйонів доларів.

Основна мета візиту представників компанії GRAJAN - зробити пропозицію по інвестуванню засобів у м. Херсон, а саме у будівництво сміттєпереробного заводу.

Зазначимо, що Херсон став другим після Києва містом, у якому побували з візитом представники GRAJAN.

Компанія GRAJAN на польському ринку діє з 1989 року, займається комплексною економікою комунальних відходів. Спеціалізується на будівництві сміттєпереробних заводів, установках виробництва альтернативного топлива, когенереції, компостування і зберігання побутових відходів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости