Питні фонтанчики з фільтрованою водою з'являться у школах Херсона

Питні фонтанчики з фільтрованою водою з'являться у школах Херсона
8 февраля

Нові питні фонтанчики з фільтрованою водою з'являться у всіх школах Херсона. Це ініціатива народного депутата України Павла Павліша, бо за цим - здоров'я дітей.

Він зазначив: «Питні фонтанчики - це питання, яке ми узгоджували і говорили про нього з керівниками всіх навчальних закладів міста Херсона. Тоді я пообіцяв, що ми встановимо такі питні фонтанчики в кожній школі. Вони вже надійшли. Потрібен час для їх монтажу. Там стоять фільтри, тож діти зможуть пити якісну воду».

Якісна питна вода - це вимога спеціалістів Держпродспоживслужби Херсонщини.

Начальниця управління освіти Херсонської міської ради Наталія Журженко розповіла: «Коли ми розробляли програму міського здоров'я та безпечного харчування, окремим пунктом було прописане придбання питних фонтанчиків або станцій для очистки води, щоб забезпечити дітей в закладах освіти чистою питною водою. На одній з таких нарад був присутній народний депутат Павло Павліш, він почув про ці нові державні вимоги і допоміг нам придбати ці питні фонтанчики. Сума 1 млн 960 тис. грн. надійшла з державної субвенції на соціально-економічний розвиток, фонтанчики ми придбали в грудні, а протягом лютого плануємо їх встановити в 56 закладах загальної середньої освіти Херсона».

Політична реклама

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости