Пікові показники захворюваності в Херсонській області прогнозують у лютому

Пікові показники захворюваності в Херсонській області прогнозують у лютому
18 января

На Херсонщини фіксують суттєве зростання захворюваності на COVID-19.

Про це повідомив головний санлікар області Юрій Ромаскевич.

«Показник захворюваності досяг 114 на 100 тисяч населення за останні 14 діб, при цьому тижневе його зростання прискорилось до 40% за останній тиждень», - каже лікар.

В Україні спостерігається аналогічна тенденція, в деяких областях зростання захворюваності досягає 100% за тиждень. Прогнозні показники на поточний тиждень - 180-220 випадків на добу по області та до 15000-16000 по Україні.

«На жаль, поширення чергового штаму "Омікрон", його висока заразність та досвід інших країн світу де він став домінуючим, дозволяє нам прогнозувати подальше значне зростання кількості інфікованих. Пікові показники захворюваності в Херсонській області без сумнівів перевищать 1000 випадків на добу у лютому 2022 року, при цьому питома вага дітей серед захворілих підніметься до 15-20%», - прогнозує Ромаскевич.

Він попросив кожну розумну людину сьогодні переглянути свої поведінкові звички з точки зору зниження ризику інфікування - уникайте місць масового скупчення людей, відвідуйте магазини лише за потреби, дотримуйтесь правил соціального дістанціювання та маскового режиму.

А керівників підприємств та установ закликав максимально переглянути з цих позицій організацію роботи працівників.

«Можливо переведіть когось з них на дистанційну роботу, це до речі, також знизить навантаження і на громадський транспорт. Шановні керівники закладів освіти - незважаючи на інформацію про достатньо непогані показники дотримання у ваших закладах вимог відповідних розпорядчих документів, прошу вас розглянути питання про разведення у часі початку занять в різних класах (так це не зручно, але значно обмежить контакти учнів під час перерви між уроками)», - звернувся лікар.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости