Олексій Рибаков у окупантів очолив ТЕЦ та теплоенерго

Олексій Рибаков у окупантів очолив ТЕЦ та теплоенерго
26 / 07 / 2022

Херсонський монархіст Олексій Рибаков пішов на співпрацю з окупантами, очоливши одночасно всі теплові організації області.

Про це розповіли працівники ТЕЦ, які зі здивуванням дізналися, що у них тепер новий «генеральний директор».

Цю інформацію МОСТу підтвердили джерела у Херсонській міській раді, де вже знають про «призначення».

«Його представляють колективам підприємств як «міцного господарника» та називають «генеральним директором». Сам Рибаков каже, що він очолює всі теплогенеручі підприємства області», - розповів співбесідник.

Хто такий Олексій Рибаков?

Олексій Рибаков народився у в місті Йошкар-Ола Марійської республіки РФ. Ніколи не скривав своєї проросійської позиції, любові до Путіна та підтримки війни проти України. 

У 2009 році опинився в оточенні Альон Ротової, був членом її ГО «Херсонці», мав амбіції балотуватися на місцевих виборах до міської ради від Партії регіонів, але перед виборами Ротову вигнали з партії. Попросили звідти і Рибакова.

У 2010 році балотувався в мери міста та міську рад від партії «Інформаційна Україна». Його кампанія запам'яталася подарованою швидкою із портретом кандидата, жахливими листівками та MMSповідомленнями, які він розсилав виборцям.

У 2010-2013 роках очолював «Міськжитлоуправління» при департаменті ЖКГ Херсонської міської ради. При чому депутати «комунальної комісії» періодично рекомендували меру Володимиру Сальдо звільнити Рибакова як людину некомпетентну та корумповану.

Але, майбутній гауляйтер окупованої Херсонщини ці рекомендації ігнорував, тримаючи Рибакова коло себе.

Після звільнення, за його ж словами, займався сільгоспбізнесом.

У 2014 році знову балотувався в мери міста, вже як самовисуванець. Його кампанію тоді вів проросійський політтехнолог з невизнаного Придністров'я Дмитро Соїн. Через рік людей Соїна затримали у Миколаєві під час дивного збіговиська із сепаратистським душком. Але про Херсон він не забував і у 2016 році. 

Мером Рибаков не став, і у наступному році, коли повів на вибори до міської ради Всеукраїнську партію духовності і патріотизму.

У січні 2016 року він недовго попрацював у КП «Диспетчерська служба автоматизованого контролю за роботою транспорту». Після того, як інформація про його призначення заступником директора дійшла до мера Володимира Миколаєнка, Рибакова звільнили.

У вересні того ж року Олексій Рибаков був заявником у справі про корупції у ЖКГ Херсона, в ході якого затримали депутата Аркадія Подлєсного та чиновника Віктора Трамбовецького.

Ввечері після обшуків Рибакова побачили в одному з ресторанів із слідчим ГПУ, який вів цю справу.

У 2019 році Рибаков висував свою кандидатуру як самовисуванця на позачерговий виборах до парламенту, але достроково знявся з виборів.

У 2020 році його називали серед тих, хто буде балотуватися до міської ради від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», але у фінальні списки його не включили і він опинився у списку Радикальної партії Олега Ляшка.

останнім часом працював у власній кав'ярні на площі Свободи у Херсоні. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости