Окупаційна влада Херсона призначила свого директора Дніпровського ринку

Окупаційна влада Херсона призначила свого директора Дніпровського ринку
30 / 06 / 2022

Вчора керівник Херсонської облспоживспілки представив нового директора Дніпровського ринку.

Ним став Володимир Бородін, який колись працював заступником директора КП «Херсонкомунтарнссервіс».

Попередній директор Олександр Устинов, який є батьком першого заступника голови Херсонської обласної ради Єгора Устинова та членом виконкому Херсонської міськради, відмовився співпрацювати з представниками окупаційноі влади.

Як і у випадку з Центральним ринком зміна директора зроблена за вказівкою колишнього депутата херсонської міськради Дмитра Больбота, який, щоправда, свою участь у взятті під контроль великих херсонських ринків спростовує.

Зміна відбувається у псевдозаконний спосіб - руками керівника Херсонської облспоживспілки Валерія Шахунова. Раніше ми писали, що він має право як голова правління Херсонської ОСП змінювати директорів, але це не так.

Згідно зі статутом Спілки у нього немає повноважень без рішення правління проводити такі призначення. Очевидно, що Валерій Шахунов вимушений це робити під тиском і погрозами.

Володимир Бородін у КП «Херсонкомунтарнссервіс» відповідав за катери, які здійснюють перевезення на дачі. До того працював в адміністрації річкових портів. За освітою він вчитель трудового навчання.

У 2007-2011 роках очолював госпрозрахунковий структурний підрозділ при Інспекції з питань захисту прав споживачів та дотримання правил торгівлі.

У 2011 році очолював представництво Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Херсонській області.

У 2002, 2006 та 2007 роках балотувався до парламенту від Блокую Юлії Тимошенко під непрохідними номерами, далекими за сотню. У списки він потрапляв від партій СДПУ та Собор.

На початку 2000-х був помічником-консультантом нардепа від БЮТ Костянтина Ситника.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости