Окупаційна влада Херсона передала міський Центральний ринок людині з кримінальним минулим

Окупаційна влада Херсона передала міський Центральний ринок людині з кримінальним минулим
25 / 06 / 2022

Колишній директор херсонського КП «Комунальний ринок» Олександр Питомець став окупаційним «керівником» міського Центрального ринку.

Нового «директора» представив співробітникам ринку і підприємцям Дмитро Больбот -депутат Херсонської міськради кількох скликань. Минулого скликання обирався від партії «Наш край». На місцевих виборах 2020 року балотувався від «Блока Сальдо», але не пройшов в раду. Больбот - відома в Херсоні людина з дуже неоднозначною репутацією.

Олександр Питомець - фігурант кримінальної справи про хабарництво. Він у 2018 році обвинувачувався у тому, що вимагав і взяв у підприємця хабар у 300 доларів за сприянні в укладанні договору оренди торгового місця. Під час розслідування перебував на свободі під заставою у 36 820 грн.

Ймовірно після переходу під контроль окупаційної влади херсонському Центральному ринку, який й без того переживає не найкращі часи, загрожує остаточний занепад. Бо Больбот і Питомець хочуть перенаправити на себе весь грошовий потік від сплати ринкового збору.

Підприємці на бажають фінансувати колаборантів.

До недавнього часу директором херсонського Центрального рику була Наталія Шейко, дружина голови Херсонської облради Олександра Самойленка. Шейко успадкувала цю посаду від чоловіка після його працевлаштування в Херсонську ОДА на посаду заступника голови, звідки він «перестрибнув» на посаду в облраді. Наталія Шейко також є членом виконкому Херсонської міськради.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости