Зрадника Сергія Мороза влаштували помічником до херсонського колаборанта Кирила Стремоусова. Про новий виток його “кар’єри” стало відомо із одного з Telegram-каналів.
Сергій Мороз за час російської окупації Херсонщини став “неприкаяним”, бо “помічник Стремоусова” – це його вже четверте місце роботи.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-05_102116.jpg)
Раніше Мороз був “речником” окупаційної адміністрації Херсонщини. Далі його можливо “розжалували” до працівника пресслужби “ВЦА” імені Сальдо.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/moroz.jpg)
Після цього Сергія Мороза прилаштували до пресслужби російського “Промсвязьбанку” у Херсоні. І от зараз він повернувся до окупаційної адміністрації Херсонщини допомагати Стремоусову.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/moroz2.jpg)
Скільки Мороз протримається на новій “посаді” з упевненістю сказати не можна. Але певним в його біографії є факт держзради, який зафіксований СБУ.
Мороз підозрюється у тому, чим він і займається – інформаційному обслуговуванні російських окупантів. За це йому загрожує 15 років в’язниці або довічне позбавлення волі.