На Херсонщині СБУ блокувала переміщення нелегальних мігрантів до Європи

На Херсонщині СБУ блокувала переміщення нелегальних мігрантів до Європи
29 июля 2019 года.

На Херсонщині співробітники Служби безпеки України викрили та блокували переміщення нелегальних мігрантів до європейських країн.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Херсона незаконно переправляв наших співвітчизників та іноземців до Європейського Союзу і країн близького зарубіжжя поза пунктами пропуску через держаний кордон у західних областях.

До протиправної діяльності як провідників він залучив двох громадян Білорусі. «Клієнтів» зловмисник підшуковував серед представників кримінальних кіл, а також осіб, які бажали уникнути відповідальності перед українським судочинством, та нелегалів зі східних країн. Вартість такого «трансферу» становила до 4,5 тис. доларів залежно від складності випадку і країни призначення. Правоохоронці затримали організатора нелегальної схеми в обласному центрі під час відправки чергового «туриста» за кордон.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта кримінального провадження виявлено бланки паспортів, посвідок на проживання, печатки державних органів і установ та інші документи, що підтверджують протиправну діяльність. Наразі затриманому оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи. Заходи із викриття зловмисника проводилися під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости