На Херсонщині артилеристи взяли участь у тактичних навчаннях з бойовою стрільбою

На Херсонщині артилеристи взяли участь у тактичних навчаннях з бойовою стрільбою
25 февраля 2021 года.

На одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області артилеристи угрупування військ, яке утримує позиції на південному напрямку, взяли участь у тактичних навчання з бойовою стрільбою.

Протягом доби військовослужбовці виконували розгортання польових пунктів управління, розвідки та вогневі позиції для блокування наступу умовного противника.

- Подібні заходи в артилерійських підрозділах та підрозділах артилерійської розвідки, що підпорядковані нашому Командуванню відбуваються щотижня як вдень, так і вночі. Зокрема, цього разу підрозділ артилерійської розвідки здійснював запуски штатних безпілотних літальних апаратів, пошук та виявлення цілей, а також надавав визначені координати вогневим розрахункам, - наголосив командувач об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Своєю чергою, за словами командувача, воїни-артилеристи своєчасно здійснили марш до району виконання стрільб, провели заходи щодо підготовки стрільби та управління вогнем, а також здійснили вогневе ураження умовного противника.

- Відпрацювання даних заходів завжди відбувається в умовах наближених до бойових, що допомагає воїнам-артилеристам не втрачати професійних навичок задля злагодженості дій у випадку збройної агресії противника, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости