Мер Голої Пристані переміг нардепа Ковальова

Мер Голої Пристані переміг нардепа Ковальова
14 января

Мер Голої Пристані Олександр Бабич святкує сьогодні перемогу. У напруженій політичній боротьбі за колишню району лікарню він вирвав перемогу у партії влади.

Тільки вчора ми писали, що директор КНП «Голопристанська районна лікарня» уклав договір з кумою голови Скадовської райради, а сьогодні депутати міської ради його звільнили.

Коротка передісторія

Минулого року депутати Голопристанської міської ради стали прийняли рішення про входження співзасновниками КНП. Окрім Голопристанської громади, до складу засновників увійшли Чулаківська, Бехтерська та Долматівська громади.

Право керувати лікарнею депутати громад надали Голопристанській міській раді.

Але, фактично рада контроль над закладом не отримала. Новий директор Владислав Житнюк входив в орбіту колишнього голови Голопристанської райради Віталія Соловйова. І навіть після того як Голопристанський район зник, а «Слуги народу» висунули соратника Порошенка Віталія Соловйова на голову укрупненого Скадовського району. Депутатом ради став і директор лікарні Вадим Житняк.

Замість Андрія Гордєєва, який зробив стрімку кар'єру від губернатора до великого нічого, новим патроном Соловйова став нардеп Олексій Ковальов.

Вони і стали основними бенефіціарами районної лікарні.

Очевидно, що такий стан речей не подобався меру та депутатам. Тим паче, що Держаудит показав зловживання керівництвом лікарні і це стало приводом для зміни керівника.

Як знімали Житнюка

З восьмої ранку під мерією Голої Пристані зібралися біля сотні співробітників лікарні, які вимагали у влади не звільняти Житнюка. У натовпі, серед медичних працівників можна було побачити колишнього мера міста Анатолія Негру, який з тріском програв минулорічні вибори та нардепа Олексія Ковальова, який супроводжував голову райради Віталія Соловйова.

Разом вони і увійшли до зали засідань, у супроводженні групи підтримки.

625

Перед засіданням Ковальов із Соловйовим намагалися його зірвати. Мер Бабич навіть пообіцяв, що попросить поліцію вивести парламентаря.

Той заявив, що його ніхто не виведе. І продовжив бенефіс, коментуючи майже слово міського голови.

 

 

Депутати терпляче слухали його з зали, а потім і з трибуни. Тут Ковальов, якого чи не вперше побачили у будівлі мерії, заявив, що потрібно вести діалог і об'єднуватися.

625

На що мер Олександр Бабич парирував, що у якості початку діалогу можна будо б завести хоч якість кошти з фонду соцекономрозвитку, у місто, в якому живе нардеп.

ковалев

625

625

В ході майже годинного обговорення депутати послухали про поганого мер і доброго директора лікарні. Потім погрози у свій бік, та в результаті звільнили Владислава Житнюка.

бабич

«Безчесно прийшов - безславно пішов», - резюмував голосування Бабич.

В цей момент нардеп Ковальов вибіг на вулицю на намагався завести у залу людей. Для чогось навіть зняли з петель вхідні двері мерії, як потім на місце встановлювали поліцейські.

625

625

625

Ні нардепа, ні його виборців до зали не пустили.

Натомість, до людей вийшов мер, який намагався пояснити позицію, але вона потонула у невдоволені людей.

625

Подивитись його виступ можна на відео з нашої трансляції.


Люди, які прийшли підтримати Житнюка, були у розпачі. Скоріш за все, це підтримка була їх власною позицією, адже вони не виглядали зігнаною масовкою.

У розпачі був і їх нардеп Ковальов. Чи не вперше за каденцію він спробував силою надавити на ненависного йому Бабича, і програв. Втративши вплив на лікарню та підмочивши свій авторитет в очах свого небагаточисельного оточення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости