Кума голови Скадовської райради буде захищати його «приватну годівницю»

Кума голови Скадовської райради буде захищати його «приватну годівницю»
13 января

Комунальне некомерційне підприємство «Голопристанська районна лікарня» уклало договір на надання послуг з юридичного консультування та юридичного представництва (послуги з адвокатської діяльності) на суму 120 тис. гривень

Про це йдеться у договорі, опублікованому на Прозорро.

Надаватиме послуги лікарні Марина Гордєєва. Закупівля пройшла по безтендерній процедурі.

Головлікар Вадим Житнюк та голова Скадовської райради Віталій Соловйов вже більше року ведуть боротьбу з мером Голої Пристані Олександром Бабичем за те, хто керуватиме лікарнею.

У міської влади є безліч претензій до менеджменту лікарні, тоді як керівник райради захищає директора КНП, отримуючі за це доступ до ресурсу.

За словами джерела в лікарні, всі закупівлі проходять у фірм, наближених до Соловйова та нардепа Олексія Ковальова, який і стоїть за цим конфліктом.

Вадим Житнюк, як і Віталій Соловйов, є депутатом Скадовської райради від партії «Слуга народу». Колишній Голопристанський район з 2020 року входить до складу Скадовського району. 

У минулому скликанні Соловйов обирався від Блоку Петра Порошенка, був головою Голопристанської райради. Саме тоді він і отримав контроль над районною лікарнею.

соловйов гордєєв

Гордєєв вручає посвідчення "Заслуженому юристу України" своєму куму Соловйову (2019 рік)

Раніше МОСТ неодноразово писав про його діяльність, яку багато років не помічали правоохоронці, адже Віталій Соловйов був кумом голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва. Дружина якого тепер буде захищати лікарню «годівницю» кума.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости