Лікарню соратниці мера Херсона реконструюватимуть без тендера (виправлено)

Лікарню соратниці мера Херсона реконструюватимуть без тендера (виправлено)
17 января

Комунальне некомерційне підприємство "Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня" Херсонської обласної ради уклало договір на реконструкцію окремих будівель лікарні на суму 8 177 333 грн.

Про це йдеться у договорі, опублікованому на Прозорро.

Роботи виконуватиме херсонське ТОВ «Стандарт буд інженерія», яке отримало підряд без конкурсу.

Компанія зареєструвала авторські майнові права на проєкт твору архітектури. Тобто, ескізний проєкт, який до того оплатили з бюджету, за договором, належить лікарні, але авторське право на нього ні.

625

Тому, «з метою захисту прав інтелектуальної власності», договір уклали шляхом проведення переговорної процедури закупівлі.

Послуги проєктування та технічного огляду та випробовувань КНП "Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня" оплатила ТОВ «Стандарт буд інженерія» ще у травні 2021 року.

у

Договором передбачено, що компанія проведе роботи у чотири етапи. В ході першого прибудують хол і ліфтову шахту до корпусу поліклініки, а саму будівлю утеплять і влаштують новий фасад. У ході другої черги реконструюють головний корпус лікарні, з перенесенням реанімаційного відділення з 6 на 2 поверх і заміною ліфтів. В ході третього та четвертого етапів підрядник реконструює відділення недоношених дітей та господарський корпус.

Засновницею та керівницею ТОВ «Стандарт буд інженерія» є мешканка Херсона Валерія Яковлева-Полуніна. Жодної згадки про неї у мережі знайти неможливо. Контактний номер, вказаний при реєстрації компанії належить ексдиректору КП Міське дорожне управління Валентину Чеснокову. Він і був засновником і керівником компанії з дня заснування влітку 2020 року і до вересня 2021 року.

Директорка лікарні Інна Холодняк, у 2020 році була кандидаткою до  Херсонської обласної ради від партії Ігоря Колихаєва Нам тут жити, але до ради не пройшла. 

Цікаво, що контактною особою по цій закупівлі зазначений на Прозорро Олексій Лукомський.

лукомський

Це херсонський юрист, який разом із одіозним соратником мера Херсона Ігоря Колихаєва Борисом Вейштортом є співзасновником Правозахисного міжнародного об'єднання «Крим - це Україна».

Ця ГОшка створила ТОВ «Редакція газети «Вісник переселенця». Через газету відмивали гроші у комунальному підприємстві «Обласний центр хокею». КП заплатило у 2020 році цій газеті майже 100 тис. грн за підготовку та публікацію певної інформації, а ФОП Вейшторг Б.Б 240 тис. грн за інформаційну кампанію та консультації.

Наразі поліція розслідує кримінальне провадження за цим фактом.

Олексій Лукомський міг потрапити на роботу до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні через Оксану Рукавішнікову, яка у 2015-2020 роках була заступницею голови облради і відповідала за тендери і фінанси. Її із директоркою лікарні Інною Холодняк пов'язує давня дружба.

холодняк и рукавишникова

Холодняк и Рукавишнікова (фото 2020 року)

Зараз Рукавішнікова працює заступницею мера Херсона.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости