Криницький: навчальні заклади Херсонщини готові розпочати навчальний рік


31 августа 2017 года.

Про це зазначив начальник управління освіти і науки ОДА Євген Криницький під час обговорення питання про стан підготовки навчальних закладів області до роботи у новому 2017/18 навчальному році та опалювальному періоді на засіданні колегії облдержадміністрації 30 серпня, повідомляє сайт ОДА.

Готовність навчальних закладів до опалювального сезону становить 85%. На 65 об'єктах, які отримали державну субвенцію на соціально-економічний розвиток, тривають ремонтні роботи, пов'язані з оновленням опалювальних систем, котельного обладнання, заміни вікон.

Також Євген Криницький повідомив, що за оперативними даними в цілому по області завершено капітальні ремонти на 102 об'єктах із 161 запланованого, реконструйовано 5 із 7 запланованих. За пріоритетними напрямками відремонтовано 23 покрівлі, проведено ремонти 16 систем опалення та котелень з заміною 7 застарілих котлів. У рамках заходів з енергозбереження замінено вікна у 20 навчальних закладах, утеплено фасади у 3 школах і садках.

Всього на проведення ремонтних робіт та підготовку освітніх закладів до 2017/18 навчального року з бюджетів різних рівнів залучено близько 78,0 млн грн, а це з державного бюджету - 53,723 млн грн, з місцевих - 25,0 млн грн.

Також він розповів, що станом на 15 серпня 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах області в наявності 4115 тонни умовного палива. До кінця поточного року забезпечені паливом навчальні заклади Бериславського, Великоолександрівського, Високопільського, Генічеського, Горностаївського, Каланчацького, Каховського, Новотроїцького, Скадовського районів, Каланчацької та Зеленопідської ОТГ. Відсоток забезпечення умовним паливом у зазначених районах до кінця року складає від 80%.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости