Крав вугілля: ДБР повідомило про підозру військовому комісару

Крав вугілля: ДБР повідомило про підозру військовому комісару
12 / 03 / 2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру військовому комісару одного з районних військових комісаріатів Херсонської області в привласненні військового майна та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 3 ст. 410, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що військовий комісар протягом двох опалювальних сезонів у 2017-2019 роках привласнював вугілля, яке виділялось для опалення районного військкомату.

При цьому, для приховування злочину, підполковник ЗСУ вносив завідомо неправдиві відомості до офіційних документів - таблиць добових витрат палива. На підставі цього вугілля незаконно списувалось. Натомість, військовий комісар змушував підлеглих рубати дрова для опалення приміщень.

Наразі вирішується питання про відсторонення військового комісара від займаної посади та обрання запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України. Оперативний супровід - Управління Стратегічних розслідувань в Херсонській області ДСР Нацполіції.

У разі доведення вини, посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Теги: дбр
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости