КП «Херсонтеплоенерго» закликає сплатити за спожите тепло

КП «Херсонтеплоенерго» закликає сплатити за спожите тепло
14 / 01 / 2022

Адміністрація міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» звертає увагу Споживачів на те, що для виробництва теплової енергії теплопостачальне підприємство використовує паливно-енергетичні ресурси, в тому числі природний газ. На теперішній час, підприємством укладено всі необхідні договори на постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Крім того, міським комунальним підприємством «Херсонтеплоенерго» договірні зобов'язання взяті перед ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» виконуються своєчасно та у повному обсязі.

Згідно з розпорядженням КМУ від 29.12.2021р. № 1771 «Деякі питання діяльності акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» до договорів постачання природного газу для виробництва теплової енергії на 2021 - 2024р.р. з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» в частині умов оплати за використаний природний газ внесені наступні зміни:

100% оплата природного газу для виробництва теплової енергії для категорій «Бюджет» та «Інші Споживачі», повинна бути проведена до 25 числа місяця, наступного за розрахунковим періодом. У той час, як до запровадження змін підприємство мало 2 місяці для проведення остаточних розрахунків.

70% оплата вартості природного газу, використаного для виробництва теплової енергії для категорії Споживачів «Населення» повинна бути проведена до останнього числа місяця, наступного за розрахунковим періодом, у якому було здійснено постачання газу. Остаточний розрахунок повинен бути проведений до 15 числа місяця, наступного за місяцем, у якому Споживач повинен був сплатити 70% вартості.

Керуючись вищевказаними нормами, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» в односторонньому порядку ввела більш жорсткі умови розрахунків за природний газ, у разі порушення яких «Херсонтеплоенерго» отримуватиме газопостачання від постачальника «останньої надії» за ринковими цінами для усіх категорій Споживачів, у тому числі й для населення. Це неминуче призведе до подальшого збільшення тарифу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости