Команда Голої Пристані - чемпіони турніру з баскетболу «Азовська хвиля – 2015»


03 / 07 / 2015

З 26 по 28 червня у м. Генічеську Херсонської області у фізкультурно-оздоровчому комплексі ГРДЮСШ м. Генічеська відбувся щорічний баскетбольний турнір - відкритий Кубок Генічеського району «Азовська хвиля - 2015» серед дівчат та юнаків різних вікових груп. Змагання проходили у за участю команд м. Нова Каховка, Каховка, Генічеськ, Гола Пристань і смт Нововоронцовка.

Місто Голу Пристань представляла команда міської федерації баскетболу «Чемпіон» - дівчата 1999 - 2000 рр.н. та молодша команда 2003-2004 рр.н., про це повідомляє президент Голопристанської міської федерації баскетболу «Чемпіон» Андрій Настасієнко.

Змагання проходили за коловою системою в два кола, дві кращі команди розігрували фінал змагання.
Голопристанські дівчата з гідністю виступили на цих змаганнях, показали бійцівський характер, волю до перемоги, колективізм, заслужили оплески глядачів та фахівців баскетболу та зайняли почесне І місце (команда 1999-2000 рр.н.) та ІІІ місце (команда 2003-2004 рр.н.)

Фінал серед дівчат виправдав очікування вболівальників. З перших секунд вирішальної гри голопристанська команда захопила ініціативу в свої руки і продемонструвала, хто господар на майданчику. Швидкісні прориви лідера команди Марії Кушнір, влучні кидки центрових Юлії Ковальчук та Насті Василенко, самовіддана гра під кошиками Віки Зорі та Насті Медведєвой вирішили долю фінальної гри на користь дівчат із Голої Пристані.

В фіналі турніру нам протистояли господарі майданчику дівчата з Генічеська. Але все ж клас наших дівчат, велике бажання перемогти, технічна та фізична підготовка нашої команди були значно вище суперниць 62:36.
Вперше за роки проведення цього турніру організатори «Азовської хвилі - 2015» запропонували провести «матч всіх зірок» турніру. Команда - переможниця турніру серед юнаків м. Генічеськ зустрілась з командою тренерів команд учасниць цього турніру.

Фінальна гра стала прикрасою турніру, гра тримала в напрузі глядачів до фінального свистка, адже команди показали баскетбол на достатньо високому рівні, незважаючи на вік команди тренерів. Все ж досвід взяв гору над молодістю і команда тренерів обіграла команду м. Генічеськ 64:57.

Після фіналів серед дівчат на майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу ГРДЮСШ м. Генічеськ майстер-клас демонстрували дві кращі команди серед дівчат та юнаків цього турніру: команда «Чемпіон» м. Гола Пристань (дівчата 1999-2000 р.н.) та команда м. Геніческ (юнаки). Не дивлячись на досить незвичайний статус двобою, ця гра принесла багато позитивних емоцій, команди продемонстрували свої найкращі якості, гра тримала в напрузі глядачів до фінального свистка, які заполонили трибуни місцевого комплексу і палко підтримували не тільки господарів майданчику, але й голопристанських дівчат, які вразили місцевих мешканців своєю грою з першого дня перебування у м. Генічеську. До фінальної сирени рахунок був нічийний, але все ж юнаки на останніх секундах вирвали перемогу у дівчат з рахунком 64:61.

Треба відмітити успіх молодшої команди дівчат (2003-2004 рр.н.) у складі: Миронова Світлана, Машталер Анастасія, Зуйкова Даша, Цуркан Анастасія, Рудик Анна (всі Голопристанська гімназія ), Таланян Кароліна, Зоря Аліна (Голопристанська ЗОШ №3), яка вперше самостійно брала участь в турнірі, де гравці старше на 3-4 роки за них. Голопристанки старалися, провели цей турнір на одному диханню та заслужено посіли третє місце. Приємно, що кращими гравцями цього турніру визнані Зоря Вікторія (1999-2000 р.н) та Машталер Анастасія (2003-2004 р.н.), а переможці отримали медалі, кубки та грамоти.

Вигравши цей турнір, голопристанська команда міської федерації баскетболу «Чемпіон» 1999-2000 рр.н у складі: Ковальчук Юлія, Зоря Вікторія, Кушнір Марія, Дементєєва Вікторія, Кабала Ольга (всі Голопристанська гімназія), Василенко Анастасія, Кузіна Катерина, Медведева Анастасія, Харлампієва Катерина (Голопристанська ЗОШ №1) підтвердила статус чемпіонів області 2015 року, не залищивши жодного шансу суперникам. Треба відмітити, що рівень команд учасників змагань був дуже високим. Є сподівання, що набутий досвід в таких змаганнях стане у пригоді голопристанським юним спортсменам у майбутньому.

Голопристанська міська федерація баскетболу «Чемпіон висловлює щиру подяку батьківському комітету міської федерації баскетболу «Чемпіон», директору Голопристанського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» О. Бурковському, автоперевізнику ПП Грибко, директору ПП «Фінвал СТ» , міському відділу освіти, молоді та спорту за підтримку команди м. Гола Пристань під час організації, виїзду та перебуванню команди на змаганнях у м. Генічеську. Адже, учні не тільки стали переможцями цього престижного баскетбольного турніру, але ще отримали багато позитивних емоцій під час перебування на Арабатській стрілці Азовського моря.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости