Колаборанти визнали, що херсонські педагоги влаштували їм демарш

Колаборанти визнали, що херсонські педагоги влаштували їм демарш
29 мая

Історія із нарадою, на якій колаборнат Володимир Сальдо у бронежилеті намагався переконати директорів херсонських шкіл переходити до співпраці, має продовження.

Нагадаємо, що 26 травня окупаційна «влада» зібрала директорів шкіл. На цю так звану зустріч прийшли трохи більше 20 представників шкіл, з 61-го закладу освіти.

Присутнім представникам шкіл ставленики загарбників пропонували співпрацю і обіцяли "захист". Проросійська діячка Тетяна Кузьміч заявила, що херсонські школи мають працювати за російськими програмами і переходити на російську мову навчання, також було заявлено, що шукають нового керівника херсонської освіти. На думку Сальдо, сама вже присутність представників шкіл означала підтримку окупаційної влади.

"Вислухавши всі ці "пропозиції", присутні представники херсонських шкіл заявили, що вони прийшли лише для того, щоб дізнатися, що саме відбувається, і пояснили, що це не означає, що вони погоджуються з окупаційною владою. Люди спитали, чи можуть вони піти геть, якщо не погоджуються з тим, що почули на зустрічі. Коли почули, що можуть, то встали і вийшли практично всі", - розповіли учасники «наради».

А ось так про зустріч написав телеграм канал «Херсонская ВГА».

сальдо чмошник

Без подробиць.

Натомість проросійський телеграм канал «Скадовська ВГА» був більш багатослівний.

скадовськ спалився

Тут підтвердили демарш херсонських педагогів та пообіцяли «нових керівників шкіл». Тож, охоронцям, сторожам та прибиральницям слід готуватися до нових посад. Директором театру окупанти вже призначили сторожа.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости