Юрій Іздрик та Ірина Цілик презентують у Херсоні нові книги

Юрій Іздрик та Ірина Цілик презентують у Херсоні нові книги
2 июня 2016 года.

09 червня о 18:00 у Херсоні у приміщенні конференц-залу «Конгрес» (вул.Ярослава Мудрого, 7,) відбудеться літературно-дискусійний вечір та презентація нових книжок Юрія Іздрика «Summa» (у співавторстві з Євгенією Нестерович) і поетичної збірки Ірини Цілик «Глибина різкості».

Прес-конференція для представників ЗМІ відбудеться того ж дня о  14.00, але в  іншому місці - у приміщенні медіа-центру ІРС-Херсон (вул. Богородицька, 20).

Заходи відбудуться у рамках проекту «Мережа», організатором якого є Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ.

Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Протягом квітня-червня Юрій Іздрик та Ірина Цілик відвідають 25 міст. У кожному з них відбуваються дві події - прес-конференція для журналістів і презентація-дискусія. Супроводжуватиме авторів президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев.

Розклад найближчих презентацій:

07.06. - Маріуполь

09.06. - Херсон

10.06. - Миколаїв

11.-12.06. - Одеса

«Упродовж туру ділитимусь, як завше, найсокровеннішим, - розповідає Юрій Іздрик, - проте не очікую якихось надзвичайних ефектів. Пересічно в аудиторії, що налічує сотню людей, від сили 10-15 насправді розуміють, про що йдеться. Тож, якщо дуже пощастить, лише для 2-3 слухачів мої «одкровення» можуть виявитися важливими й потрібними - так каже досвід і статистика. Проте іноді саме заради цих двох-трьох варто пертися на край світу. Тому єдине, на що реально сподіваюся, - відбути тур без втрат і якомога швидше повернутися додому».

Поетеса Ірина Цілик додає: «Глибина різкості» - збірка віршів, написаних після довгого неписання. Продихнула - тепер готова читати, бачити, говорити, чути. Відчуваю, що потребую наведення фокусу на різні місця, людей, незаплановані слова та емоції. Тому попереду тур. Схід, захід і все, що посередині. Думка про дорогу і запах нової книжки бентежить, змушує почуватися живою і хоч трохи щасливою...».

За додатковою інформацією звертатися:

  • куратори проекту «Мережа» прес-секретар MERIDIAN CZERNOWITZ Юлія Пелепчук, Лілія Шутяк (095 880 09 86, 097 6657 047 і yuliiapelepchuk@meridiancz.com, shutiak@meridiancz.com  відповідно)
  • Представник проекту «Мережа» у місті Херсоні: 050 594 30 65, 097 314  38 70.

Теги: книги
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости