ЄБРР не звернув уваги на Колихаєва - у Херсона будуть нові тролейбуси

ЄБРР не звернув уваги на Колихаєва - у Херсона будуть нові тролейбуси
18 ноября 2021 года.

19 листопада о 14:00 у малій залі міськради відбудеться підписання контракту на поставку 42-х 12-метрових низькопідлогових тролейбусів, які місто придбає у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Участь у підписанні контракту візьмуть міський голова Ігор Колихаєв, керівники МКП «Херсонелектротранс» та компаній ВАТ "Керуюча Компанія Холдингу "Белкоммунмаш" і ТОВ «БКМ-Україна».

Нагадаємо, кілька років тому депутати VII скликання Херсонської міської ради прийняли рішення про придбання тролейбусів за кредитні кошти, які надає ЄБРР. Але навесні мер Херсона несподівано почав вигадувати різні дурниці про "поганий" контракт з ЄБРР, і взагалі заявив, що відмовляється від кредиту і тролейбусів.

Він навіть написа якогось листа до ЄБРР, але про відповідь не повідомив. Пізніше мер пояснив, що хоче електробуси і буде їх просити у ЄБРР. На тому ця історія і закінчилася. Схоже, що хтось таки пояснив йому, що завдяки титанічні роботі його ненависний папєрєдників, місто отримає нарешті нові тролейбуси.

За умовами контракту, Херсон має придбати 42 тролейбуси. Також МКП «Херсонелектротранс» має отримати грант від ЄБРР у розмірі 1,5 млн євро на модернізацію контактної мережі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости