Із 15 травня "Нібулон" розпочинає водні перевезення за маршрутом Нова Каховка-Херсон


14 мая 2018 года.

Компанія «НІБУЛОН» відкриває новий сезон пасажирських перевезень водним транспортом.

Так, з 15 травня здійснюватимуться регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка - Херсон. Пасажирське судно ходитиме щодня: вранці забиратиме людей з Нової Каховки до Херсона, а ввечері повертатиме назад. У часовий проміжок між виконанням рейсу жителі і гості Херсона зможуть скористатися нагодою та замовити прогулянковий рейс.

З 1 червня 2018 р. компанія «НІБУЛОН» відкриває і пасажирське водне сполучення між Миколаєвом і Кінбурнською косою, а також Очаковом. Так, минулого навігаційного сезону нам не вдалося реалізувати маршрут Очаків - Кінбурнська коса. Ми знаємо, як це засмутило тих, хто дуже чекав саме на ці рейси. Але, на превеликий жаль, через відсутність сертифікованих та належним чином обладнаних причалів наше пасажирське судно не змогло заходити до портового пункту в м. Очаків (який підпорядкований ДП «Адміністрація морських портів України»). Однак наразі проблему вирішено, тож уже цього літа усі охочі зможуть з Очакова на комфортному і високошвидкісному судні дістатися Кінбурнської коси, де компанією «НІБУЛОН» спеціально обладнано цивілізований плавучий причал, що не порушує екосистему та зберігає біорізноманіття Національного природного парку «Білобережжя Святослава».

На Кінбурнську косу з Миколаєва пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу (за ССЗ «НІБУЛОН»). Спеціально для пасажирського водного транспорту спеціалісти компанії облаштовують там комфортну зупинку з лавками та біотуалетами. Місце посадки/висадки пасажирів в Очакові - центральний міський пляж, де буде також встановлено плавучий причал компанії довжиною близько 100 м.

Теги: нібулон
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости