Херсонщина: за 2 дні легальну роботу отримали 447 працівників


24 октября 2018 года.

За 19 та 22 жовтня роботодавці Херсонщини подали до Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі 447 повідомлень про прийняття на роботу працівників. Тож завдяки зусиллям фіскалів кількасот громадян отримали легальні робочі місця та робота, спрямована на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, триває.

В останній робочий день минулого тижня ревізори фіскального відомства розпочали перевірки 7 фізичних осіб - підприємців, у яких існують ризики використання неоформленої праці. І ось уже відомі їх перші результати. Зокрема, підсумком однієї - стала легалізація праці 5 найманих осіб, адже їх роботодавець - бізнесмен, який здійснює діяльність із торгівлі ювелірними виробами, подав відповідне повідомлення до фіскальної служби. А от під час іншої - встановлено використання найманої праці за договорами аутстафінгу, а це суперечить нормам чинного законодавства про працю. Тож матеріали перевірки будуть передані до Головного управління Держпраці в Херсонській області для їх реалізації та застосування санкцій за використання праці неоформлених працівників.

Окрім цього, проведено обстеження суб'єктів господарювання, які займаються торгівлею складної побутової техніки в торговому центрі ЦУМ, та підприємців, які працюють на ринках Херсона. Наразі відповідними контрольно-перевірочними заходами охоплено весь обласний центр.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости