Херсон відвідала литовська "Національна експедиція"


11 / 07 / 2018

З 22 червня по 12 липня 2018 року в Україні реалізується унікальний литовський телевізійний проект «Національна експедиція». Уже четвертий рік поспіль в ньому беруть участь відомі литовські історики, журналісти, представники шоу-бізнесу.

Проект реалізується на замовлення Національної телерадіокомпанії Литви. Відзняті матеріали транслюватимуться на литовському телебаченні. Планується створити 28 телепередач.

Учасники популярного литовського телепроекту на історичному кораблі «Вітаутас Великий» завітали до України, щоб створити серію просвітницьких програм про культуру, природу та історичні пам'ятки нашої держави, і таким чином, сприяти популяризації спільної історії Литви і України.

10 липня іноземні гості відвідали Херсонщину. За словами одного з учасників проекту Едмунадаса Якілайтіса, цей дерев'яний корабель побудували спеціально для зйомок популярного литовського шоу: «Він є точною копією старовинного торгівельного судна 18 ст. і створений на базі фрагментів корабля знайдених у Литві на річці Нямунас. Довжина корабля - 13 м, ширина - 2,7 м, його вага становить 4 т».

Загалом знімальна група має подолати понад 800 кілометрів.

Окрім того, сьогодніна площі Свободи розпочався велопробіг Херсон-Миколаїв-Одеса-Ізмаїл на чолі з Андрюсом Кубілюсом, колишнім Прем'єр-міністром Литовської Республіки, депутатом сейму Литовської Республіки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости