Херсон - на межі кризи із забезпеченням людей готівковими грошима

Херсон - на межі кризи із забезпеченням людей готівковими грошима
01 / 07 / 2022

Зараз зняти гривневу готівку в окупованому Херсоні можна в дуже невеликій кількості й з великими незручностями в «ПриватБанку» або у ділків за комісію у вигляді відсотка від суми, який постійно зростає.

Найменший відсоток на зняття готівки в Херсоні - в обмінному пункті, розташованому в торгівельному центрі «Європорт». Там якщо пощастить, можна зняти готівку за комісію у 8% від суми. Але там дуже часто не буває грошей, й люди, які бажають зняти готівку з карт з мінімальними втратами, проводять не одну годину в очікуванні цього.

На херсонських ринках в деяких торгівельних модулях працюють «імпровізовані» пункти «обналу», де комісія - 10-15% від суми, але й там отримати готівку проблематично через велику кількість бажаючих. Й приблизно опівдні готівка в таких пунктах закінчується.

Херсонці кажуть, що деякі ділки пропонують зняття готівки з карт за комісію в 25%, і є охочі отримати «живі гроші» навіть за такий грабіжницький процент.

Нагадаємо, в Херсоні через масовий виїзд людей, відсутність можливості завозити гроші з-за меж області й через окупацію зменшується кількість гривневої грошової маси. Також окупанти ввели на захопленій ними території дискримінаційний курс гривні у відношенні до рубля - 1 до 1,5.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости