Голові Лазурненської громади Сєргєю Бєліку повідомили про підозру у держзраді

Голові Лазурненської громади Сєргєю Бєліку повідомили про підозру у держзраді
23 июня

СБУ повідомила про підозру голові Лазурненської громади Сєргєю Бєліку. За інформацією слідства, Бєлік перейшов на бік росіян з перших днів вторгнення.

Зробив він це добровільно. Сєргєй Бєлік співпрацює та допомагає російським загарбникам вести підривну діяльність проти України.

Він збирав та передавав російським окупантами інформацію про місцевих проукраїнських активістів, військових, учасників АТО і правоохоронців.

Використовуючи отриману інформацію, російські окупанти залякували мешканців Херсонщини та придушували їх громадянський опір.

Крім того, Сєргєй Бєлік організував будівництво на території Лазурненської громади російських фортифікацій і блокпостів.

Також Бєлік, виконуючи завдання інших колаборантів, передавав Росії відомості щодо життєдіяльності своєї громади і підпорядкованих структурних підрозділів.

І додатково він організовував проросійські суспільно-політичні заходи у Лазурненській громаді Херсонської області.

Сєргєю Бєліку повідомили про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Йому загрожує 15 років в'язниці або довічне позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.
Бєлік є давнім соратником колишнього голови облради Владислава Мангера.

Після того, як Мангеру повідомили про підозру у замовленні вбивства Катерини Гандзюк, Сергєй Бєлік почав із бюджету фінансувати його адвокатів.

Влітку 2019 року у кабінеті Бєліка проходив обшук по справі Гандзюк. Правоохоронці шукали сліди допомоги Олексію Левіну у перереєстрації бази відпочинку.

Відомо також, що після нападу на Катерину Гандзюк, Сєргєй Бєлік і підконтрольні йому депутати виділили землю одному з нападників - Володимиру Васяновичу.

Після того як Владислава Мангера відправили у СІЗО, Бєлік переорієнтувався на нардепа Олексія Ковальова.

У 2020 році Ковальов добивався висування Сєргєя Бєліка на вибори голови селищної ради від партії "Слуга Народу".

Але тоді у ситуацію втрутився голова партії Олександр Корнієнко і Бєліка з партійних списків викреслили.

Але це не завадило Сергію Бєліку обратися головою Лазурненської громади. У нову каденцію він продовжив кошмарити бізнес і незаконно збирати гроші з туристів.

Також він освоював кошти з державного бюджету, які йшли за запитами Олексія Ковальова.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости