Фахівці Херсонського Водоканалу активізували роботи із заміни водопровідних мереж міста


7 июня 2018 года.

Так, після встановлення сприятливої погоди для земляних робіт було замінено ділянки водопроводу по вул.Островського (35м), вул.Причальній (85м), пров.Мирному у смт Комишани (75м), вул.2-й Польовій (210м), а також аварійні ділянки довжиною 10-15м за адресами пр.Ушакова, 79-б та вул.Залаегерсег, 17-19.

4 червня завершені роботи із заміни ділянки водопровідної мережі по вул.Вінера. За власні кошти мешканців вказаної вулиці були придбані матеріали, а робітниками служби з ремонту та експлуатації водопровідних мереж виконано розриття траншеї глибиною 1,5 м, змонтовано 260 метрів поліетиленового трубопроводу діаметром 90мм та нова запірна арматура, перепідключені вводи приватних будинків та виконана зворотня засипка траншеї. Після гідравлічних іспитів та дезінфекції нового водопроводу мешканці 25 домоволодінь отримали воду по новій магістралі.

Роботи виконані за тиждень, без припинення постачання води, тому що нова мережа прокладена поруч з аварійним трубопроводом, який було виключено з технологічної схеми водопостачання після прокладення нового. Розриття траншеї виконувалось екскаватором та вручну, щоб не пошкодити існуючі комунікації інших підприємств.

Планомірна заміна зношених мереж водопостачання міста, за рахунок інвестиційної складової тарифу та при підтримці мешканців, яким Водоканал висловлює щиру подяку за розуміння та небайдужість, дозволить досягти нашої спільної мети - отримувати якісні послуги водопостачання та водовідведення.

Для довідки. Водозабезпечення Херсона здійснюється із 137 артезіанських свердловин. Протяжність водопровідних мереж становить 917 км, 50% яких вже відпрацювали свій нормативний термін служби. Значна кількість споруд і мереж водопостачання збудована ще у 80-х роках минулого сторіччя.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости